Ekmeğimiz kargoyla Türkiyeye dağılıyor

Bolu’da Karacaağaç Ekmeği olarak nam salan ve çoktandır Bolu dışına taşan Ladin Ekmek, Türkiye’nin bir çok ilinde damak zevkine önem veren insanlara kargo ile ulaşmaya devam ediyor.

Patatesli Köy Ekmeği ile üretime başlayıp, zaman içinde tam buğday ekmeği, Çavdarlı ve tam Çavdar ekmeği, cevizli ve yağlı gözleme gibi çeşitli ürünlerle damak zevkine ve sağlığına önem verenlerin beğenisini kazanmayı başaran Ladin Ekmek’in sahibi Ayşe Kocagöz, Bolu’nun ekmeğini marka haline getirdiklerini ve Bolu dışında da birçok ile pazarladıklarını belirtiyor.
        

Müşterilerimiz kargonun yolunu gözlediklerini söylüyorlar         

Ladin Ekmek’in kargodan yolunun gözlendiğini belirten Ayşe Kocagöz, “Sekiz yıl önce üretimine başladığımız, bıkmadan usanmadan, yılmadan, hatta para bile kazanmadan özveri ile üretimine devam ettiğimiz Ladin Ekmek, artık tüm Türkiye çapında marka haline gelmiştir. Ankara İstanbul dışında Kayseri, Denizli, Uşak, İzmir gibi Türkiye’nin birçok ilinde ekmeğimizin adeta tiryakileri oluşmuş durumdadır. Türkiye’nin dört bir yanındaki özel müşterilerimize, anlaşma yaptığımız UPS Kargo aracılığı ile her gün ekmeklerimiz servis edilmektedir. Müşterilerimizden her gün övgü dolu sözler duymaktayız. Ekmeğimizin adeta tiryakisi haline gelen müşterilerimiz, kargonun yolunu gözlediklerini belirtmektedirler. Bu da bizleri çok mutlu ediyor ” dedi.
    
Çavdar Ekmeği’de çok tutuldu.

Patatesli köy ekmeğinden sonra çavdar ekmeğini başırıyla tutturduklarını belirten Kocagöz; “48 saatte mayalanan Çavdar Ekmeği, 2 saatte teflon kalıplarda ateşi görmeden fırının sıcaklığında pişiriliyor. Çok kısa bir sürede özel müşterileri oluşan Ladin Çavdar Ekmeği, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere çeşitli illere kendi araçlarıyla servis ediliyor veya kargo ile gönderiliyor.
      
Bolu’nun markası oldu       

Karacağaç Köyü’nde ‘Bolu'nun meşhur patatesli köy ekmeği’ ile üretime başlayan Ladin Ekmek, uzunca bir süreden beri verdiği meşakkatli mücadelenin sonuçlarını almaya başladı. Ladin Ekmek; ekmek alanında Bolu’ya yepyeni bir marka kazandıran, doğru üretim yapmak yolunda hile- hurda katmadan ilerleyen bir firmamız olarak son zamanlarda herkesin takdirini kazanmaya devam ediyor.
     
BolununSesi Gazetesi olarak Bolu’nun Markası olan bu firmamızı yürekten kutluyoruz.

 

 

 

Kaynak : Bolunun Sesi detay için tıklayınız