Ladin Ekmek Bolunun aranan markası oldu

Bolu’nun patatesli köy ekmeği ile ünlenen Karacaağaç Ladin Ekmek, sofralamızın vazgeçilmez ekmeği haline geldi. Kargo ve kendi servisleri aracılığı ile Bolu dışında da birçok ilde tiryakilerinin oluştuğu Ladin Ekmek,  28. Mengen Aşçılık ve Turizm Festivali’nde yoğun ilgi gördü. Herkes tarafından bilinen patatesli köy ekmeğinin yanı sıra, tam buğday, çavdarlı ve organik sarı somun çeşitleriyle Ladin Ekmek, ünlü aşçılardan da tam puan aldı.

Ladin Ekmek’in sahibi Ayşe Kocagöz fuar sonrası yaptığı açıklamada; “Her yıl katıldığımız festivalde yine bu yılda standımız en çok ziyaret edilen stant olma özelliğini korudu. Bir çok dernekten, değerli şeflerimizden ve aşçılar federasyonundan tam puan alarak festivali yine başarıyla tamamladık. Yıllardır büyük bir sabır ve özveri ile kalitemizden ödün vermeden istikrarlı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Geçtiğimiz ay düzenlenen IBATECH ( ekmek,pastacılık ve unlu mamuller) fuarına ise, İSPAD (İstanbul Profesyonel  Aşçılar Derneği) ile birlikte katılarak uluslararası arenalarda da yoğun ilgi ile karşılaştık. Bu gibi etkinliklerimiz ve katılımlarımız sonucu ülkemizin her yerine gönderdiğimiz ürünlerimize ihracat yolu açılmıştır” dedi.

 

 

Kaynak : Bolunun Sesi detay için tıklayınız